Засідання "Рамштайн" відбувається за участю Умєрова, Сирського і Буданова - Міноборони

Міністр оборони Рустем Умєров повідомив про початок 19-го засідання Контактної групи з питань оборони України, у засіданні також беруть участь голова ГУР МО Кирило Буданов і вперше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Про це повідомила  пресслужба Міноборони 14 лютого. 

Як повідомляється, засідання групи "Рамштайн" відбувається в онлайн-форматі.

"Представлю нашим партнерам генерал-полковника Олександра Сирського – для нього це перша зустріч у форматі "Рамштайн" в якості головнокомандувача ЗСУ", - розповів Умєров під час засідання.

Міністр також додав, що учасники налаштовані на результативну роботу.

"Сфокусуємося на нарощуванні оборонного виробництва, дронах і технологіях, а також підготовці як до довготермінових викликів, так і вирішенні нагальних потреб. Очікуйте на гарні новини", - наголосив Умєров.

Нагадаємо, глава Пентагону відкрив засідання "Рамштайн" зі слів про короткострокові проблеми України. 

Як повідомлялося, на зустрічі групи з підтримки України у форматі "Рамштайн" 14 лютого буде заслухано доповідь коаліції з передачі ЗСУ винищувачів F-16, які очікуються навесні.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті