Засідання "Рамштайн" відбувається за участю Умєрова, Сирського і Буданова - Міноборони

Міністр оборони Рустем Умєров повідомив про початок 19-го засідання Контактної групи з питань оборони України, у засіданні також беруть участь голова ГУР МО Кирило Буданов і вперше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Про це повідомила  пресслужба Міноборони 14 лютого. 

Як повідомляється, засідання групи "Рамштайн" відбувається в онлайн-форматі.

"Представлю нашим партнерам генерал-полковника Олександра Сирського – для нього це перша зустріч у форматі "Рамштайн" в якості головнокомандувача ЗСУ", - розповів Умєров під час засідання.

Міністр також додав, що учасники налаштовані на результативну роботу.

"Сфокусуємося на нарощуванні оборонного виробництва, дронах і технологіях, а також підготовці як до довготермінових викликів, так і вирішенні нагальних потреб. Очікуйте на гарні новини", - наголосив Умєров.

Нагадаємо, глава Пентагону відкрив засідання "Рамштайн" зі слів про короткострокові проблеми України. 

Як повідомлялося, на зустрічі групи з підтримки України у форматі "Рамштайн" 14 лютого буде заслухано доповідь коаліції з передачі ЗСУ винищувачів F-16, які очікуються навесні.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті