Глава Пентагону відкрив засідання "Рамштайн" зі слів про короткострокові проблеми України

Міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін офіційно відкрив засідання Контактної групи з питань оборони України, виступивши перед учасниками онлайн. Про це повідомляє "Укрінформ" 14 лютого.

"Сьогодні ми разом працюватимемо над короткостроковими потребами України, включно з її нагальною потребою в більшій кількості артилерії, боєприпасів і ракет протиповітряної оборони", - зауважив глава Пентагону у вступній промові.

Нагадаємо, що це вже 19-те засідання у форматі "Рамштайн". 

Як повідомлялося, на зустрічі групи з підтримки України у форматі "Рамштайн" 14 лютого буде заслухано доповідь коаліції з передачі ЗСУ винищувачів F-16, які очікуються навесні. 

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті