Залишився один із шести: "чмобік" із окупованого Єнакієвого підтвердив масовість втрат ворога під Бахмутом

Мобілізований росіянами з окупованого Єнакієвого Донецької області, який був взятий у полон воїнами легіону "Свобода Росії" під час штурму позицій ворога на Бахмутському напрямку, підтвердив суттєві втрати, які зазнає противник. Про це повідомив телеграм-канал легіону 29 січня.

"Чмобік" також розповів про ставлення російських військових до мобілізованих з квазіутворення "ДНР" як до людей "другого ґатунку".

"Був направлений на Майорський напрямок, на позиції. При штурмі наших позицій загинуло шість моїх товаришів, я залишився один. Ми намагалися вести бій, але зрозумівши марність спроби, я здався, тому що російське командування нас використовує як "м'ясо" для просування по службі і просто вважають за людей другого ґатунку", - сказав мобілізований.

У коментарі до відео повідомляється, що взятий у полон - це Проценко Євген В'ячеславович, який поповнив український обмінний фонд.

"Міг поповнити земельний, але йому пощастило: тепер якщо його поміняють на українських захисників, хоч якась користь з нього буде", - пишуть вояки легіону, що воюють на боці України.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті