Залужний домовився з Брауном зосередитись на пошуку рішень для переваги України у небі

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний обговорив обстановку на фронті з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Брауном. Про це він повідомив у Телеграмі 30 листопада.

"Розповів про ведення противником локальних наступальних дій на Купʼянському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Марʼїнському напрямках. Водночас Сили безпеки та оборони завдають ворогу суттєвих втрат у живій силі та техніці, а також виснажують його вздовж усієї лінії фронту", - написав Залужний.

Він додав, що є домовленість у продовженні спільної роботи над пошуком технологічних рішень для здобуття переваги над противником у повітрі, вогневому ураженні та розмінуванні. 

Під час розмови головнокомандувач ЗСУ також поділився результатами щодо ефективності застосування на фронті певних типів озброєнь.

Як повідомлялося, у НАТО прокоментували напруженість і розбіжності між Зеленським і Залужним.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті