Хворий на коронавірус Байден заявив, що продовжить передвиборчу кампанію наступного тижня

Президент США Джо Байден висловив готовність продовжити передвиборчі перегони в найближчому майбутньому. Пhо це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на Bloomberg.

"Я розраховую повернутися до кампанії наступного тижня", - наводить агентство його слова в п'ятницю.

Раніше цього тижня Байден був змушений піти в ізоляцію після того, як у нього діагностували зараження коронавірусом COVID-19.

Заява Байдена про готовність продовжити передвиборчу боротьбу прозвучала в той час, як у Демократичній партії дедалі активніше лунають заклики до нього відмовитися від участі в перегонах.

Зокрема, портал Axios повідомив, що у зв'язку зі зростанням тиску з боку партійного керівництва Байдена, можливо, вдасться переконати відмовитися від продовження передвиборчих перегонів уже до найближчих вихідних.

За даними обізнаних джерел, на які посилається The Hill, президент, як очікується, ухвалить рішення щодо свого політичного майбутнього найближчими днями.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Всі статті