Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Бывший президент США Барак Обама и бывшая первая леди Мишель Обама поддержали кандидатуру вице-президента Камалы Харрис на пост президента США. Відповідне відео оприлюднили у соцмережі Х Барака Обами у п'ятницю, 26 липня, - пише "Суспільне".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
У своєму дописі Обама відзначив, що на початку цього тижня вони з Мішель зателефонували Камалі Гарріс. Вони сказали Гарріс, що вона буде "фантастичним президентом Сполучених Штатів", а також що вона має їхню повну підтримку.
"У цей критичний момент для нашої країни ми зробимо все можливе, щоб вона перемогла в листопаді. Ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас", — написав Обама.
Як повідомлялося, президент США Джо Байден оголосив, що не балотуватиметься на другий президентський термін. У своєму зверненні він запропонував як кандидат на посаду президента віце-президента Камалу Гарріс. Її кандидатуру підтримали всі 50 голів Демократичної партії.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту