У НАТО прокоментували напруженість і розбіжності між Зеленським і Залужним

У НАТО не вважають, що відмінності у публічних оцінках ситуації на фронті між Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним і Президентом України Володимиром Зеленським мають велике значення. Про це на умовах анонімності заявив високопосадовець НАТО на брифінгу 29 листопада, пише РБК-Україна.

"Я б не перебільшував ці розбіжності - вони (Зеленський і Залужний. - "ОстроВ") просто підходять до ситуації з різної перспективи. Коли Залужний, говорячи про ситуацію на полі бою, каже, що війна перетворилася у війну на виснаження - він має рацію. Не можна сказати, що цей опис неточний. А Зеленський говорить про досягнутий прогрес, але він повільніший, ніж хотілося б. Обидва ці твердження можуть бути вірними одночасно", - сказав представник НАТО.

За його словами, Залужний у своїх висловлюваннях виходить з військової перспективи, а Зеленський - з політичної.

Чиновник також підкреслив, що росія зараз намагається максимально посилювати такі розбіжності між політичним та військовим керівництвом, оскільки якщо йдеться про "глухий кут" на фронті, отже, за версією росії, це означає, що Україна програє, а РФ виграє війну.

"Російська влада та Путін зокрема відчайдушно сподіваються, що всі зроблять висновок, що війна закінчилася. Звичайно, це не так", - зауважив представник НАТО.

Раніше повідомлялось, що генерал НАТО заперечив заяви про те, що в українського військового керівництва відсутній план на війну.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті