У НАТО прокоментували напруженість і розбіжності між Зеленським і Залужним

У НАТО не вважають, що відмінності у публічних оцінках ситуації на фронті між Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним і Президентом України Володимиром Зеленським мають велике значення. Про це на умовах анонімності заявив високопосадовець НАТО на брифінгу 29 листопада, пише РБК-Україна.

"Я б не перебільшував ці розбіжності - вони (Зеленський і Залужний. - "ОстроВ") просто підходять до ситуації з різної перспективи. Коли Залужний, говорячи про ситуацію на полі бою, каже, що війна перетворилася у війну на виснаження - він має рацію. Не можна сказати, що цей опис неточний. А Зеленський говорить про досягнутий прогрес, але він повільніший, ніж хотілося б. Обидва ці твердження можуть бути вірними одночасно", - сказав представник НАТО.

За його словами, Залужний у своїх висловлюваннях виходить з військової перспективи, а Зеленський - з політичної.

Чиновник також підкреслив, що росія зараз намагається максимально посилювати такі розбіжності між політичним та військовим керівництвом, оскільки якщо йдеться про "глухий кут" на фронті, отже, за версією росії, це означає, що Україна програє, а РФ виграє війну.

"Російська влада та Путін зокрема відчайдушно сподіваються, що всі зроблять висновок, що війна закінчилася. Звичайно, це не так", - зауважив представник НАТО.

Раніше повідомлялось, що генерал НАТО заперечив заяви про те, що в українського військового керівництва відсутній план на війну.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті