Генерал НАТО заперечив заяви про те, що в українського військового керівництва відсутній план на війну

У НАТО заперечили заяви депутатки ВР Мар'яни Безуглої про те, що українське військове керівництво не має плану війни. Про це заявив військовий-високопосадовець Альянсу на умовах анонімності на брифінгу у Брюсселі 29 листопада, з посиланням на власного кореспондента повідомляє "Європейська правда".

"Те, як генерал Залужний описав ситуацію, є точним. Але водночас, коли президент Зеленський каже, що просування не є достатньо швидким – це також правда. Але водночас, Залужний не стверджував, що у нього нема плану. Бо у нього є план! Але втілення цього плану - надзвичайно складна задача, навіть з тією підтримкою, яку Захід надає Україні", - цитує видання представника НАТО.

Він також сказав, що заяви та припущення, які лунають в Україні про те, що керівництво ЗСУ не має плану досягнення воєнних цілей, є некоректними.

Генерал Альянсу наголосив, що партнери України не нав’язують ЗСУ конкретного підходу у веденні війни, оскільки вважають, що ЗСУ ефективніше визначають планування самостійно, а задача союзників - підтримувати Україну, надаючи необхідне озброєння.

Також чиновник підкреслив важливість окремих успішних операцій ЗСУ.

"Те, що їм вдалося досягти такого на Чорному морі - доводить, що Україна надзвичайно успішна і має план для досягнення успіху", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Безугла критикувала Залужного за відсутність плану дій на 2024 рік і висловлювалася за необхідність відставки головнокомандувача.

Також повідомлялось, що Безугла звинуватила Залужного в публікації замовних матеріалів у західних ЗМІ.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті