Генерал НАТО заперечив заяви про те, що в українського військового керівництва відсутній план на війну

У НАТО заперечили заяви депутатки ВР Мар'яни Безуглої про те, що українське військове керівництво не має плану війни. Про це заявив військовий-високопосадовець Альянсу на умовах анонімності на брифінгу у Брюсселі 29 листопада, з посиланням на власного кореспондента повідомляє "Європейська правда".

"Те, як генерал Залужний описав ситуацію, є точним. Але водночас, коли президент Зеленський каже, що просування не є достатньо швидким – це також правда. Але водночас, Залужний не стверджував, що у нього нема плану. Бо у нього є план! Але втілення цього плану - надзвичайно складна задача, навіть з тією підтримкою, яку Захід надає Україні", - цитує видання представника НАТО.

Він також сказав, що заяви та припущення, які лунають в Україні про те, що керівництво ЗСУ не має плану досягнення воєнних цілей, є некоректними.

Генерал Альянсу наголосив, що партнери України не нав’язують ЗСУ конкретного підходу у веденні війни, оскільки вважають, що ЗСУ ефективніше визначають планування самостійно, а задача союзників - підтримувати Україну, надаючи необхідне озброєння.

Також чиновник підкреслив важливість окремих успішних операцій ЗСУ.

"Те, що їм вдалося досягти такого на Чорному морі - доводить, що Україна надзвичайно успішна і має план для досягнення успіху", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Безугла критикувала Залужного за відсутність плану дій на 2024 рік і висловлювалася за необхідність відставки головнокомандувача.

Також повідомлялось, що Безугла звинуватила Залужного в публікації замовних матеріалів у західних ЗМІ.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті