Безугла звинуватила Залужного в публікації замовних матеріалів у західних ЗМІ

Заступниця голови парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар'яна Безугла (фракція "Слуга народу") звинуватила головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного в нібито замовних статтях у The Economist. Про це Безугла написала у Фейсбук 29 листопада. 

"І що у Вас залишилось, Валерію Федоровичу? Замовні статті в The Economist... Це по-генеральські - мовчати в Україні і викидати іноземцям оце на світ? Може, Вам є що сказати прямо? Не мені, українцям", - написала Безугла

Вона вважає, що Залужний має дати громадянам України відповіді на низку запитань, серед яких, чому переведення військовослужбовців між частинами відбуваються місяцями, чому нову техніку отримують "необстріляні" формування, чому "людина може опинитися на штурмі без підготовки попри навіть прийнятий нами закон?"

Нагадаємо, раніше Безугла критикувала Залужного за відсутність плану дій на 2024 рік і висловлювалася за необхідність відставки головнокомандувача.

Залужний на початку листопада у статті для The Economist зазначав, що війна проти РФ переходить на етап "позиційної", що становить величезні ризики для ЗСУ та України, тож виходом буде тільки перевага над ворогом в усьому: "у повітрі, значно поліпшені можливості радіоелектронної боротьби та протибатарейної боротьби, нові технології розмінування та здатність мобілізувати й навчати більше резервів".

Окрім цього, на думку головнокомандувача, необхідно зосередитися на сучасному командуванні та управлінні, а також на раціоналізації української логістики, при цьому одночасно руйнувати російську систему ракетами більшої дальності.

"Нові, інноваційні підходи можуть знову перетворити цю позиційну війну на маневрену", - наголосив Залужний.

Як повідомлялося, секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що РФ активізувала в Україні мережу шпигунів, аби "вбити клин" між Зеленським та Залужним.

Також повідомлялося, що Комітет з питань нацбезпеки ВР розгляне зняття Безуглої з посади голови підкомітету. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті