Європол приєднався до групи з розслідування тяжких міжнародних злочинів в Україні

Європейське поліцейське управління долучилося до спільної слідчої групи щодо розслідування тяжких міжнародних злочинів, скоєних в Україні. Про це 5 жовтня повідомила пресслужба Європолу.

Зазначається, що генеральні прокурори семи країн-учасниць і виконавча директорка Європолу Катрін Де Болле підписали відповідну угоду під час 17-го засідання Консультативного форуму генеральних прокурорів Євроюсту.

Згідно зі своїм мандатом, Європол надаватиме аналітичну та криміналістичну підтримку слідчій групі. Крім того, підтримуватиме збір та аналіз даних, законно отриманих із відкритих джерел, таких як соціальні медіа, телевізійні та радіомовлення, відомих разом як розвідка з відкритих джерел.

Відомство також надаватиме свої знання та досвід у сфері воєнних злочинів, злочинів проти людяності та інших міжнародних злочинів.

Як повідомлялося, ООН почала розслідування проти російських пропагандистів через підбурювання до геноциду українців.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті