В Іспанії заарештували росіян та українців, які продавали біженок з України у сексуальне рабство

Поліція Іспанії за підтримки Європолу затримала п'ятьох чоловіків, які займалися торгівлею жінками для подальшої сексуальної експлуатації, у більшісті жертвами виявились українки-біженки. Про це повідомляє "Еспресо" з посиланням на дані Європолу.

Зазначається, що серед затриманих громадянин Іспанії, двоє росіян і двоє українців. Правоохоронці провели п’ять обшуків за місцем їхнього проживання та вилучили два автомобілі, готівку, електронне обладнання, трудові контракти на роботу у сфері послуг та інші документи, пов'язані з клубом, де експлуатувалися біженці.

Також вдалося ідентифікували 14 жертв злочину.

Як повідомляється,  злочинна група, яка діяла з 2020 року, вербувала своїх жертв переважно через соціальні мережі, представляючись менеджерами з працевлаштування. Працювати пропонували у сфері ресторанно-готельного бізнесу.

Потім зловмисники, яких підозрюють у торгівлі людьми, експлуатували жінок, переважно громадянок України, але також і Білорусі, в одному із закладів з надання секс-послуг в іспанському місті Альмерія.

Слідство встановило, що зловмисники обирали жертв за національною ознакою і привозили до Іспанії за туристичними візами, обіцяючи їм легальне працевлаштування в індустрії розваг і туризму. Опинившись в Іспанії, вони отримали інструктаж подати заяву про надання тимчасового захисту у зв'язку з війною росії проти України.

Згодом жертвам надавали дозвіл на проживання в Іспанії - молодим жінкам обіцяли отримання дозволу на роботу, що передбачене офіційним статусом тимчасового захисту.

Однак, як зазначають у Європолі, підозрювані обманули жертв і ті не отримали жодного трудового договору, а потім їх експлуатували, змушуючи займатися проституцією.

"Злочинне угруповання отримувало величезні незаконні прибутки від експлуатації великої кількості жінок. Жертв розміщували у трьох будинках, наданих однією особою, яка керувала нічним клубом", - додають правоохоронці.

Як повідомлялося, банда в Дніпрі утримувала в трудовому рабстві 50 осіб

 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті