Європол приєднався до групи з розслідування тяжких міжнародних злочинів в Україні

Європейське поліцейське управління долучилося до спільної слідчої групи щодо розслідування тяжких міжнародних злочинів, скоєних в Україні. Про це 5 жовтня повідомила пресслужба Європолу.

Зазначається, що генеральні прокурори семи країн-учасниць і виконавча директорка Європолу Катрін Де Болле підписали відповідну угоду під час 17-го засідання Консультативного форуму генеральних прокурорів Євроюсту.

Згідно зі своїм мандатом, Європол надаватиме аналітичну та криміналістичну підтримку слідчій групі. Крім того, підтримуватиме збір та аналіз даних, законно отриманих із відкритих джерел, таких як соціальні медіа, телевізійні та радіомовлення, відомих разом як розвідка з відкритих джерел.

Відомство також надаватиме свої знання та досвід у сфері воєнних злочинів, злочинів проти людяності та інших міжнародних злочинів.

Як повідомлялося, ООН почала розслідування проти російських пропагандистів через підбурювання до геноциду українців.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті