Єврокомісія виділила Україні черговий транш макрофіну на ремонт критичної інфраструктури

Єврокомісія виділила Україні черговий транш макрофінансової допомоги в 1,5 мільярда євро. Про це 23 травня у Twitter заявив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

Ідеться про четвертий пакет макрофінансової допомоги в межах кредитної програми MFA+. Вона передбачає виконання певних умов і не пов'язана з моніторинговою програмою МВФ.

"Ця регулярна підтримка ЄС допомагає Україні задовольнити фінансові потреби, як виплати зарплат, пенсій, ремонт критичної інфраструктури", - написав Домбровскіс.

Таким чином, виплати Євросоюзу в рамках макрофінансової допомоги цього року сягнуть уже 7,5 мільярдів євро.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку квітня Україна отримала перший транш у $2,7 мільярда від МВФ.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті