Євродепутати підтримали територіальну цілісність Грузії і закликали накласти санкції на російських окупантів

Європарламент ухвалив резолюцію, в якій висловлено підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії та засуджено "незаконну окупацію РФ грузинських регіонів Абхазії і Південної Осетії". Резолюція закликає запровадити адресні санкції щодо осіб, "відповідальних за порушення суверенітету, територіальної цілісності та прав людини Грузії".

У серпні 2008 р. між Грузією і РФ та підтримуваними нею самопроголошеними республіками Південна Осетія та Абхазія велися бойові дії. Вони завершилися після підписання за посередництва ЄС угоди про припинення вогню. Південна Осетія та Абхазія залишаються при цьому окупованими територіями Грузії. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті