У Грузії відбулася акція протесту "Руський мир вбиває"

Акція протесту "Руський мир вбиває" відбулася в Кутаїсі біля офісу Служби держбезпеки Грузії. Про це повідомляє сайт "Грузия онлайн".

Учасники акції засудили вбивство російськими окупантами громадянина Грузії Тамаза Гінтурі та незаконне затримання громадянина Грузії Левана Дотіашвілі.

У повідомленні нагадується, що 6 листопада на околицях села Кірбалі Горійського муніципалітету російськими окупаційними силами було вбито громадянина Грузії Тамаза Гінтурі, а громадянина Грузії Левана Дотіашвілі затримано.

МВС Грузії почало розслідування інциденту. Тбілісі вимагає покарати винних за вбивство Тамаза Гінтурі та звільнити незаконно затриманого Левана Дотіашвілі.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті