Російський літак – за російським кораблем: у Тбілісі протестують проти відновлення авіасполучення з РФ

У столиці Грузії Тбілісі протестують проти відновлення авіасполучення з РФ 17 травня. Про це повідомляє "Еспресо".

"Російський літак у напрямку російського корабля" та "Російський літак не може відвезти нас до Євросоюзу" – з такими гаслами у Тбілісі люди вийшли на акції протесту проти відновлення прямого авіасполучення між РФ та Грузією", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що одна із акцій відбулася біля офісу грузинської авіакомпанії "Джорджіан еєрвейс". Саме ці авіалінії мають відновити польоти за маршрутом Тбілісі-Москва-Тбілісі.

Крім того, люди протестували біля будівлі канцелярії уряду.

Раніше повідомлялось, що Грузія дозволила чартерні рейси із Москви до Тбілісі російській компанії.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті