Грузія дозволила чартерні рейси із Москви до Тбілісі російській компанії

Російська авіакомпанія "Азимут" отримала дозвіл на виконання рейсів із Москви до Тбілісі з 17 травня. Про це повідомив керівник Агентства цивільної авіації Грузії Гіві Давіташвілі в ефірі телекомпанії "Імеді" 15 травня.

"Ідеться про чартерні польоти", – сказав Давіташвілі.

Він уточнив, що до відомства звернулися п'ять авіакомпаній, які хочуть літати між росією і Грузією – чотири російські авіаперевізники і грузинська авіакомпанія Georgian Airways.

Пресслужба грузинського відомства додатково повідомила, що "Азимут" отримав дозвіл на виконання семи рейсів на тиждень.

"На сьогодні авіакомпанія Azimuth Airlines не перебуває в чорному списку Євросоюзу", – підкреслюється в заяві відомства.

Раніше повідомлялося, що путін скасував візовий режим для громадян Грузії і зняв заборону на прямі авіарейси.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті