Путін скасував візовий режим для громадян Грузії та зняв заборону на прямі авіарейси

Президент РФ путін підписав указ про відміну з 15 травня 2023 року візового режиму для громадян Грузії. Про це повідомляють російські ЗМІ 10 травня.

Відповідно до документа, виняток становлять "громадяни, які в'їжджають до з метою здійснення трудової діяльності або терміном понад 90 днів, зокрема з метою отримання освіти".

Іншим своїм указом путін зняв заборону на повітряні перевезення з росії до Грузії, що діяла з червня 2019 року.

Нагадаємо, президент Грузії заявила, що якщо ЄС повторно відмовить країні у статусі кандидата, "все може піти інакше".

Як повідомлялося раніше, в РНБО заявили, що Грузія хоче долучитися до майбутньої перемоги України над росією, хоча проігнорувала заклики до спільної боротьби з РФ.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті