"Є політична згода відносно 12 пакету санкцій ЄС щодо росії": Австрія підтримає санкції, бо Україна виключить Raiffeisen з чорного списку

Є політична згода щодо того, що Австрія підтримає санкції Євросоюзу проти росії, а Україна перед тим виключить  з чорного списку Raiffeisen. Про це повідмило агентство Reuters та журналіст "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк у мережі Х (Twitter) 16 грудня.

"Австрія підтримує санкції ЄС проти Росії після того, як Україна виключила Райффайзен з чорного списку", - пише Reuters. 

"Австрія зняла своє вето. Санкції мають бути офіційно ухвалені цього тижня, - написав Йозвяк. - І є політична згода щодо 12-го пакету санкцій ЄС щодо росії, навіть якщо він буде офіційно прийнятий найближчими днями. Буде зроблено спробу ухвалити ще один пакет до 2-ї річниці повномасштабного вторгнення в Україну, але він може стати останнім за досить тривалий час".

Раніше повідомлялось, що у ЕС не узгодили 12-й пакет санкцій проти Росії станом на 13 грудня. Австрія захотіла "перевірку".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті