Використовувати мобільний інтернет на окупованій Луганщині небезпечно, VPN не допоможе, все під контролем ФСБ – "Східний"

Жителів окупованої території Луганської області закликають не користуватися мобільним інтернетом, який з'явився в регіоні 20 квітня, оскільки трафік повністю контролюється ФСБ. Про це повідомив колишній партизан, український військовослужбовець із Луганщини з позивним "Східний" у своєму Телеграм-каналі 20 квітня.

"На окупованій Луганщині знову запрацював мобільний інтернет. Не використовуйте його в жодних цілях, навіть не вмикайте - триває повноцінне відстеження всього трафіку, – написав "Східний". – Відповім на популярне запитання: ні, VPN не допоможе. Сама сімка місцевого оператора несе загрозу і відтепер під повним контролем ФСБ. Паузи вони брали, щоб завершити необхідні для них механізми".

За словами "Східного", в ідеалі потрібно мати різні телефони для користування в мережі та для зв'язку із сім-карткою місцевого оператора.

"Якщо один телефон використовувався з даною сім-картою – у росіян є можливість дістати ваш IMEI з усіма наслідками, що звідси випливають", – підкреслюється в повідомленні.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що росіяни в Старобільському районі Луганщини затримали і відправили до в'язниці 17-річного хлопця нібито за те, що він здавав брату, який служить у ЗСУ, їхні позиції.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті