Розстріляли та підпалили: двоє окупантів убили 5 людей на Херсонщині, у тому числі своїх товаришів по службі та місцеву колаборантку

Двоє російських військових вбили п'ятьох людей в окупованих селах Херсонської області 24 квітня. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє "ASTRA" 25 квітня.

"Двоє російських військовослужбовців убили 5 осіб в окупованій частині Херсонської області. Серед убитих - мирні жителі, окупаційний "голова села" і військовослужбовці ЗС РФ", - ідеться в повідомленні.  

Зазначається, що 65-річну Валентину Старченко знайшли в житловому будинку в окупованому селі Подо-Калинівка Херсонської області 23 квітня. Злочинці розстріляли жінку в живіт, підпалили будинок і втекли. 

У селі Абрикосівка невідомі ударами по голові вбили окупаційну "голову села" Абрикосівка 54-річну Любов Тимчак і російського військовослужбовця 40-річного Олексія Глініна. Будинок із трупами теж підпалили. Ще двох людей в Абрикосівці розстріляли - 32-річного місцевого жителя Сергія Шуваєва і військовослужбовця ЗС РФ, чия особа не встановлена. У цьому випадку тіла теж підпалили. 

"24 квітня за підозрою у всіх цих убивствах затримали двох військовослужбовців ЗС РФ: 34-річного Олександра Осипова (фото 1) і раніше неодноразово судимого 36-річного Олександра Кайгородцева (фото 2). Їхні мотиви невідомі. Кримінальних справ не порушено", - пише "ASTRA".

Раніше повідомлялося, що окупанти розстріляли сім'ю з 3 осіб у Кремінній на Луганщині.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті