Окупанти розстріляли сім'ю з 3 осіб у Кремінній на Луганщині - ЗМІ

Російські окупанти розстріляли в Кремінній на Луганщині сім'ю з трьох осіб. Про це повідомляють російські телеграм-канали 29 січня. 

Як повідомляється, тіла 60-річної Наталії Бурлуцької, її 37-річної доньки Алли Бурлуцької та 41-річного чоловіка Алли Андрія Рубана з вогнепальними пораненнями знайшли в окупованому місті Кремінна Луганської області на провулку Леніна 26 січня. Про це розповіли джерела ASTRA і далекі родичі вбитої родини. У 37-річної Алли залишилася 18-річна дочка Вікторія. 

Як вдалося з'ясувати ASTRA, за підозрою в розстрілі мирних громадян затримали 33-річного військовослужбовця в/ч 12271 Фідана Хаєрзаманова.

Розшукуються також його товариші по службі: 30-річний Ігор Дмитрієв і 39-річний Азамат Гареєв. 

Як повідомляється, мотиви вбивства невідомі.

Нагадаємо, російські диверсанти розстріляли брата і сестру на Сумщині. 

Як повідомлялося, в Офісі генпрокурора назвали ймовірних підозрюваних у розстрілі українських військових біля Роботино. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті