Окупанти оприлюднили відео з хлопцем, якого викрали у Верхній Покровці. Звинувачують у "держзраді" (ВІДЕО)

Рашисти оприлюднили відео зі свідченнями студента Старобільського медичного коледжу Андрія Чорного, мешканця села Верхня Покровка Старобільського району, якого окупанти викрали 11 жовтня. Відео розмістив Телеграм-канал "Старобільськ life" 28 жовтня.

"Андрій Чорний, житель Верхньої Покровки, – сказано в повідомленні. – Де тільки не зверталися його рідні, щоб знайти хлопця, але все було марно. А тепер з'явилося відео, в якому Андрій "зізнається", що передавав своєму братові в ЗСУ інфу про пересування рашистської техніки".

Уточнюється, що хлопця звинувачують у "державній зраді".

"Цікаво, зраді якій державі? – підкреслюється в повідомленні. – Людина є громадянином України, і в зраді її можна звинувачувати лише за українським законодавством".

Раніше повідомлялось, що рашисти викрали Андрія Чорного, студента Старобільського медколеджу 2004 року народження, щоб провчити "студентське кодло". Батьки не знайшли хлопця навіть у Луганську.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті