Окупанти оприлюднили відео з хлопцем, якого викрали у Верхній Покровці. Звинувачують у "держзраді" (ВІДЕО)

Рашисти оприлюднили відео зі свідченнями студента Старобільського медичного коледжу Андрія Чорного, мешканця села Верхня Покровка Старобільського району, якого окупанти викрали 11 жовтня. Відео розмістив Телеграм-канал "Старобільськ life" 28 жовтня.

"Андрій Чорний, житель Верхньої Покровки, – сказано в повідомленні. – Де тільки не зверталися його рідні, щоб знайти хлопця, але все було марно. А тепер з'явилося відео, в якому Андрій "зізнається", що передавав своєму братові в ЗСУ інфу про пересування рашистської техніки".

Уточнюється, що хлопця звинувачують у "державній зраді".

"Цікаво, зраді якій державі? – підкреслюється в повідомленні. – Людина є громадянином України, і в зраді її можна звинувачувати лише за українським законодавством".

Раніше повідомлялось, що рашисти викрали Андрія Чорного, студента Старобільського медколеджу 2004 року народження, щоб провчити "студентське кодло". Батьки не знайшли хлопця навіть у Луганську.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті