Велика Британія має за три роки підготуватися до великої війни - командувач збройних сил Вокер

Велика Британія має за три роки підготуватися до великої війни. Про це заявив командувач збройних сил країни генерал Ролі Вокер на брифінгу з журналістами в кулуарах щорічної армійської конференції 23 липня, пише британська інформагенція "Sky News".

"Велика Британія має бути готова до війни за три роки, попереджає глава британської армії. У незвично різких зауваженнях для чинного офіцера начальник Генерального штабу Ролі Вокер попередив, що зближення загроз може призвести до "осі потрясінь" до 2027-2028 років", - пише "Sky News".

"Справа в тому, що коли ви думаєте, що вони (росіяни) впали, вони з ревом повернуться, щоб помститися", - цитуються слова Вокера.

За його словами, британська армія повинна бути готова через три роки вести війну проти "осі потрясінь" Росії, Китаю, Ірану та Північної Кореї.

Генерал Вокер наголосив, що конфлікт все-таки не є неминучим. Він припустився думки, що путін вийде зі свого вторгнення в Україну "дуже, дуже небезпечним" і "бажаючим відплати" проти таких країн, як Велика Британія, які підтримували українські збройні сили, незалежно від того, виграє Москва чи програє.

"Говорячи незвично відверто для діючого офіцера, генерал Вокер також попередив про потенційне вторгнення Китаю на Тайвань, бажання Ірану розробити ядерну зброю та загрозу з боку Північної Кореї. Він розповів, як ці країни створюють відносини між собою, обмінюючись зброєю та технологіями, і як цей виклик може зійтися до 2027-2028 років", - пише також видання.

Раніше Британія повідомила про надання Україні додаткового пакета військової допомоги.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
31.12.2025
16:00

Владислав Селезньов:  Думаю, у 2026 році ми так само будемо бачити повзучий наступ російської армії

Колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в інтерв’ю "ОстроВу" розповів про ситуацію на фронті станом на кінець року, оцінив наслідки боїв на Донецькому та Запорізькому напрямках...
Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Всі статті