Британія повідомила про надання Україні додаткового пакета військової допомоги

Британія надасть Україні додатковий пакет військової допомоги. Про це повідомив міністр оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Грант Шаппс 19 травня, пише Генштаб ЗСУ у facebook 20 травня.

"Світ не може чекати, Україні потрібно, щоб ми активізувалися, щоб вони мали те, що їм потрібно, щоб відкинути Путіна. Саме це сьогодні зробила Велика Британія. Повний виклад того, що ми передаємо в Україну, щоб підтримати чоловіків і жінок, які воюють на фронті свободи", - цитуються в повідомленні слова Шаппса.

Зазначається, що додатковий пакет, зокрема, містить 80 ракет для ППО (загалом їх має надійти 100), 1 мільйон боєприпасів різних типів, 20 амфібійних бронетранспортерів BvS 10 Viking, понад 20 систем розмінування, 30 палет із запчастинами та протимінним обладнанням, розвідувальні дрони великої дальності, 4 тисячі предметів військової амуніції.

"Відтоді, як ми збільшили наше фінансування для України до 3 мільярдів три тижні тому, Велика Британія швидко поставила в Україну значну кількість обладнання та боєприпасів", - цитує Генштаб повідомлення міністерства оборони Великої Британії.

Раніше міністр оборони Британії Грант Шаппс заявив, що Лондон ніколи не буде підштовхувати Україну до переговорів та мирної угоди з Росією, оскільки рішення про це - справа виключно України.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті