Всередині росії зростає соціальна напруга - ГУР

Чиновники та представники спецслужб країни-агресора у закритих доповідях керівництву констатують про зростання соціальної напруги, зокрема у європейському регіоні РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у своєму телеграм-каналі 30 листопада.

"Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує, що всередині держави-агресора росії, зокрема у її європейській частині, зростає соціальна напруга. Погіршення суспільної ситуації констатують самі російські чиновники та представники спецслужб, зокрема й у закритих доповідях вищим вождям терористичної росії", - зазначається у повідомленні.

У ГУР додали, що за їх оцінкою, збільшення протестної активності російського населення виражається дедалі вищим невдоволенням війною проти України.

Також у ГУР зазначили, що спостерігається погіршення криміногенної ситуації всередині росії.

"Зростання рівня злочинності у регіонах рф спричинене втратою стабільних джерел доходу, труднощами у працевлаштуванні та "алкоголізацією" населення держави-агресора", - зазначили у розвідці.

У Головному управлінні розвідки також повідомили, що на посилення соціальної напруги на росії напряму впливають і високі темпи інфляції та підвищення цін на споживчі продукти.

Як повідомлялось раніше, у РФ дружини мобілізованих запустили автомобільний флешмоб. Вимагають повернути чоловіків із війни.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті