Всередині росії зростає соціальна напруга - ГУР

Чиновники та представники спецслужб країни-агресора у закритих доповідях керівництву констатують про зростання соціальної напруги, зокрема у європейському регіоні РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у своєму телеграм-каналі 30 листопада.

"Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує, що всередині держави-агресора росії, зокрема у її європейській частині, зростає соціальна напруга. Погіршення суспільної ситуації констатують самі російські чиновники та представники спецслужб, зокрема й у закритих доповідях вищим вождям терористичної росії", - зазначається у повідомленні.

У ГУР додали, що за їх оцінкою, збільшення протестної активності російського населення виражається дедалі вищим невдоволенням війною проти України.

Також у ГУР зазначили, що спостерігається погіршення криміногенної ситуації всередині росії.

"Зростання рівня злочинності у регіонах рф спричинене втратою стабільних джерел доходу, труднощами у працевлаштуванні та "алкоголізацією" населення держави-агресора", - зазначили у розвідці.

У Головному управлінні розвідки також повідомили, що на посилення соціальної напруги на росії напряму впливають і високі темпи інфляції та підвищення цін на споживчі продукти.

Як повідомлялось раніше, у РФ дружини мобілізованих запустили автомобільний флешмоб. Вимагають повернути чоловіків із війни.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті