Ворог посилив тиск із повітря в Луганській області - Лисогор

Російські окупанти посилили тиск із повітря на Луганщині. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєм Телеграм-каналі 8 грудня.

"При стабілізації погодних умов ворог одразу посилює тиск із повітря. Так, учора ним завдано авіаційний удар по території Серебрянського лісництва", - сказано в повідомленні.

Лисогор також зазначив, що "по позиціях Сил оборони та населених пунктах, що поблизу лінії фронту, у нашій зоні відповідальності росіяни випустили 521 снаряд".

Обстрілів зазнали Невське та Білогорівка.

"Противник зосередився на Куп’янському напрямку, але й на Лиманському провів декілька штурмів південніше Невського - а саме поблизу Тернів на Донеччині. Окупанти намагалися захопити позиції наших захисників, але жодна спроба не принесла результату", - написав також голова Луганської ОВА.

Раніше повідомлялось, що з Райгородки на Луганщині евакуювали останніх мирних жителів. Село порожнє.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті