З Райгородки на Луганщині евакуювали останніх мирних жителів. Село порожнє – Лисогор

Евакуйовано останніх чотирьох мирних жителів села Райгородка у Сватівському районі Луганської області. Про це 5 грудня повідомив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор у Телеграмі.

За його словами, до повномасштабного вторгнення РФ в цьому селі Коломийчиської громади проживало близько 600 осіб.

"Днями росіяни змусили виїхати останніх чотирьох місцевих. До найближчих окупованих населених пунктів, де більш безпечніше, люди діставалися самостійно. Село, яке розташоване приблизно у 3 км від лінії бойового зіткнення, залишилося порожнім", - написав Лисогор.

Як повідомлялося, з окупованої Луганщини евакуювали родину українського бійця, який загинув у перший день повномасштабного вторгнення.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті