З окупованої Луганщини евакуювали родину українського бійця, який загинув у перший день повномасштабного вторгнення

Родині загиблого захисника України допомогли евакуюватися з окупованої Луганщини. Прро це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 22 листопада.    

"Він - офіцер 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Загинув у перший день повномасштабного вторгнення від російського авіаційного удару. Родина хлопця проживала на території, яку противник окупував у перші дні війни. Тому мати, бабуся та молодший брат не встигли виїхати, щоб проститися з Героєм у Дніпрі", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що вони переховувались від переслідувань росіян на Луганщині. Восени 2023-го вирішили виїхати. Ретельно готувалися впродовж двох місяців. Допомагали волонтери зі Старобільщини.

Віднедавна уся родина перебуває на підконтрольній Уряду України території, уперше за півтора роки почувається у безпеці і нарешті зможе відвідати могилу Героя, який віддав життя за Незалежність.

"За усебічну допомогу та координацію дій дякую начальнику Старобільської міської військової адміністрації Яні Літвіновій, волонтерці Світлані Рубльовій та благодійному фонду "Очима війни", - пише Лисогор.

Раніше повідомлялось, що в Дніпрі провели в останню путь військовослужбовця з Щастинського району Луганщини Сергія Понявіна.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті