З окупованої Луганщини евакуювали родину українського бійця, який загинув у перший день повномасштабного вторгнення

Родині загиблого захисника України допомогли евакуюватися з окупованої Луганщини. Прро це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 22 листопада.    

"Він - офіцер 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Загинув у перший день повномасштабного вторгнення від російського авіаційного удару. Родина хлопця проживала на території, яку противник окупував у перші дні війни. Тому мати, бабуся та молодший брат не встигли виїхати, щоб проститися з Героєм у Дніпрі", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що вони переховувались від переслідувань росіян на Луганщині. Восени 2023-го вирішили виїхати. Ретельно готувалися впродовж двох місяців. Допомагали волонтери зі Старобільщини.

Віднедавна уся родина перебуває на підконтрольній Уряду України території, уперше за півтора роки почувається у безпеці і нарешті зможе відвідати могилу Героя, який віддав життя за Незалежність.

"За усебічну допомогу та координацію дій дякую начальнику Старобільської міської військової адміністрації Яні Літвіновій, волонтерці Світлані Рубльовій та благодійному фонду "Очима війни", - пише Лисогор.

Раніше повідомлялось, що в Дніпрі провели в останню путь військовослужбовця з Щастинського району Луганщини Сергія Понявіна.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті