У Дніпрі провели в останню путь військовослужбовця з Щастинського району Луганщини Сергія Понявіна

Загиблого військовослужбовця з Щастинського району Луганщини Сергія Понявіна поховали у Дніпрі 16 листопада. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі.

"Сергій Понявін проживав у Щастинській громаді. На передову пішов добровольцем. 15 жовтня 2023 року він загинув, потрапивши під артилерійський вогонь противника. Сьогодні Сергія поховали у Дніпрі на Краснопільському кладовищі", - написав Лисогор. 

Він зазначив, що воїни з Луганщини сьогодні поховані на кладовищах усієї країни. 

"Вони віддають своє життя за те, аби їхні родини могли повернутися додому - до рідної та мирної Луганщини", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що після важких поранень, отриманих на Херсонщині, помер 24-річний воїн із Рубіжного Назарій Лукін.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті