Ворог посилив тиск із повітря в Луганській області - Лисогор

Російські окупанти посилили тиск із повітря на Луганщині. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєм Телеграм-каналі 8 грудня.

"При стабілізації погодних умов ворог одразу посилює тиск із повітря. Так, учора ним завдано авіаційний удар по території Серебрянського лісництва", - сказано в повідомленні.

Лисогор також зазначив, що "по позиціях Сил оборони та населених пунктах, що поблизу лінії фронту, у нашій зоні відповідальності росіяни випустили 521 снаряд".

Обстрілів зазнали Невське та Білогорівка.

"Противник зосередився на Куп’янському напрямку, але й на Лиманському провів декілька штурмів південніше Невського - а саме поблизу Тернів на Донеччині. Окупанти намагалися захопити позиції наших захисників, але жодна спроба не принесла результату", - написав також голова Луганської ОВА.

Раніше повідомлялось, що з Райгородки на Луганщині евакуювали останніх мирних жителів. Село порожнє.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті