Прифронтова деокупована Макіївка Луганської області повністю спорожніла: евакуйовано останніх цивільних мешканців

З прифронтового села Макіївка Луганської області евакуювали двох останніх цивільних мешканців 25 липня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 26 липня.

"Донедавна в Макіївці залишалося троє місцевих жителів. Одному чоловікові допомогли виїхати минулої неділі. Наразі вдалося евакуювати останніх двох. Це 70-річна жінка та 67-річний чоловік. Вони вже на Харківщині у родичів. Красноріченська військова адміністрація допомагає їм усім необхідним. Цим людям вдалося врятувати життя, але вони перебували в Макіївці до останнього - в населеному пункті, який росіяни вже зруйнували на 99%. На сьогодні там вже не залишилося жодного жителя", - йдеться в повідомленні.

За словами Лисогора, бої точаться зовсім поряд, тому в ОВА щодня наполягають на евакуації з інших сіл, доки це відносно безпечно.

Також повідомляється, що по прифронтовому Невському окупанти вдарили зі ствольної та реактивної артилерії, застосували близько 60 безпілотників. 

"Маємо невтишні наслідки - повністю згоріли два будинки, а також господарчі споруди біля ще одного. Ворожі обстріли там не припиняються", - пише очільник ОВА.

Крім того, росіяни атакували поблизу Стельмахівки, Макіївки, Невського та на території Серебрянського лісництва.

Раніше повідомлялось, що з прифронтових сіл Луганщини евакуювались ще троє мешканців.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід, бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті