Ватикан знову намагався "примирити" українців та росіян: у МЗС відреагували на Хресну ходу в Римі

У Міністерстві закордонних справ відреагували на Хресну ходу в Римі, під час якої Ватикан знову намагався "примирити" українців та росіян. Про це повідомляє "LIGA.net" 8 квітня.

"Мова йде про тексти, які були зачитані під час 10-ї стації Хресної ходи: від імені українського підлітка, який знайшов прихисток в Італії після захоплення російськими військами Маріуполя, та російського хлопця, брат-військовослужбовець якого загинув, а батько та дід зникли безвісти як учасники загарбницької війни Росії проти України", – сказано в повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що Ватикан фактично поставив знак рівності між жертвою та агресором, не взявши до уваги аргументи української сторони про образливий характер такого жесту.

Раніше повідомлялось, що Папа Римський готовий відвідати Київ. Але за умови, що побуває й у Москві.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті