В Італії зупинили показ фільму з російською пропагандою про Україну

В італійському регіоні Лаціо планували показ російського пропагандистського фільму "Свидетель" з брехнею про події російсько-української війни, але цю спробу зупинили. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Tuscia Web.

Анонс показу "Свидетеля" на 18 лютого у місті Вітербо поширив проросійський італомовний акаунт у соцмережі X Donbass Italia та проросійський кореспондент Андреа Лучіді. Показ планували провести у місцевому кінотеатрі Сан-Леонардо.

Після того, як у локальних виданнях вийшла критика цього фільму як сповненого брехні, кінотеатр змінив свою позицію.

Згодом було опубліковано заяву адміністрації театру, з якої випливає, що показ цього продукту роспропаганди не відбудеться.

"Театр Сан-Леонардо, отримавши пропозицію, вирішив не погоджуватися на показ, розуміючи, що більшістю людей цей фільм буде сприйнятий як контроверсійний", – йдеться у заяві.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті