Український Камерний оркестр "Ренесанс" Маріупольської філармонії взяв участь у великому концерті в Італії

В італійському місті Асколі Пічено в театрі Вентідіо Бассо відбувся хоровий симфонічний концерт Iustitia et Pax, під час якого на сцені об’єдналися музиканти камерного оркестру «Ренесанс» Маріупольської філармонії та симфонічного оркестру Пуччіні, а також хору Ventidio Basso Ascoli Piceno. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України.

У відеозверненні т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв привітав гостей та організаторів концерту, який відбувся до другої річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну, із відкриттям події та подякував їм за сприяння культурному діалогу між Україною та Італією.

У програмі концерту звучали твори українських композиторів - як класика, так і сучасна музика. Італійська публіка почула твори Дмитра Бортнянського, Максима Березовського, Ганни Гаврилець, Мирослава Скорика та «Місто Марії» Золтана Алмаші. Солісти - Каріна Кондрашевська (сопрано), Ольга Гончаренко (меццо-сопрано), Ігор Бондаренко (тенор) і Сергій Замицький (бас).

У МКІП зазначили, що під час концерту гості могли відвідати й виставку робіт українських художників, яка відбулась у театрі.

 

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті