Ватажок "ДНР" незадоволений, що дві третини нових пасажирських автобусів "республіки" досі не вийшли на лінію

Із майже 250 одиниць громадського транспорту, які були передані містам і районам окупованої частини Донецької області, дві третини досі не вийшли на лінію. Про це написав ватажок "ДНР" Денис Пушилін у себе в Телеграм.

"У муніципальні підприємства передано 242 одиниці громадського транспорту. Але лише третина від загальної кількості автобусів вийшли на лінію!", - обурився "глава". "Досі жодного транспортного засобу не вивели Тельманове, Волноваха і Торез", - уточнив ватажок "ДНР".

Як повідомлялося раніше, пасажирів на окупованій території Донеччини переважно перевозять старі, розбиті та часто аварійні мікроавтобуси, які працюють у режимі маршрутних таксі.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті