В Туреччині під час вибуху загинули п'ять співробітників ракетного заводу

У Туреччині 10 червня внаслідок вибуху на підприємстві з виробництва ракетної техніки та вибухових речовин у районі Ельмадаг провінції Анкара загинули п'ятеро співробітників компанії MKE ("Машинна і хімічна індустрія"). Про це повідомляє агентство "Анадолу" з посиланням на Міністерство національної оборони Туреччини.

У відомстві зазначили, що у зв'язку з трагічним інцидентом, що стався вранці 10 червня, розпочато адміністративний розгляд. Ситуацію розслідують правоохоронні органи.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті