Унаслідок потужного вибуху в 9-поверхівці у Кривому Розі одна людина загинула, 7 постраждали, пошкоджено 36 квартир

Унаслідок потужного вибуху, що стався в 9-поверхівці у Кривому Розі вночі 11 квітня одна людина загинула, 7 постраждали, пошкоджено 36 квартир. Про це у Телеграм повідомив начальник міської військової адміністрації Олександр Вілкул.

"Сьогодні вночі в Довгинцівському районі на вулиці 21-ї Бригади НГУ стався вибух у квартирі на 4 поверсі дев'ятиповерхового будинку, не пов'язаний із бойовими діями. Причини вибуху встановлюються. Пожежа, що виникла, була ліквідована. Зруйновано перекриття між 3 та 4, 4 та 5 поверхами будинку. Постраждали 7 людей, 2 з них госпіталізовано, стан середньої важкості", - повідомив Вілкул. 

За його словами, пізніше з-під завалів дістали тіло загиблого 47-річного чоловіка.

"Дуже постраждав один під'їзд - 36 квартир. Обстеження спеціалізованою організацією триватиме два тижні. До цього мешканці у квартири повернутися не можуть. Ухвалено рішення про виплату першочергової допомоги з місцевого бюджету по 40 тисяч на квартиру", - додав Вілкул.  

Він акцентував, що для мешканців організовано гарячі обіди. У супроводі працівників ДСНС дюдям буде організовано доступ до квартир за речами та документами.  

Станом на полудень 11 квітня, світло, вода, газ у сусідніх під'їздах відновлено. Причини вибуху такої потужності поки що не встановлені, - констатував Вілкул.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті