В окупованому Первомайську на Луганщині стався "приліт" в районі промзони

Вибухи пролунали вранці 2 грудня в районі промислової зони в Первомайську на окупованій території Луганської області. Про це повідомила так звана "міська адміністрація" у Телеграмі.

За твердженням окупантів, нібито сьогодні ЗСУ "за допомогою західного озброєння" обстріляли один з промислових районів міста.

"Можна констатувати, що в такий спосіб "добивають" вцілілі виробничі потужності промислових підприємств, які наразі не працюють", - йдеться в повідомленні.

За попередніми даними, жертв і постраждалих серед мирного населення немає.

Як повідомлялося, на окупованій Луганщині понад 5 тис. абонентів п'ятий день залишаються без світла через негоду.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті