На окупованій Луганщині понад 5 тис абонентів п'ятий день залишаються без світла через негоду

В окупованих населених пунктах Луганської області понад 5 тисяч абонентів залишаються без електрики з 27 листопада через негоду. Про це повідомила так звана "пресслужба мінпаливенерго ЛНР" 1 грудня.

"Станом на 17:00 у республіці залишаються знеструмленими 5017 абонентів і 52 трансформаторні підстанції", - ідеться в повідомленні окупантів.

Уточнюється, що стихія розбушувалася в ніч із 26 на 27 листопада.

Тільки в Кадіївці, Ірміному та Алмазній станом на 30 листопада без світла залишалося 1263 абоненти. Крім того, як повідомив окупаційний "мер" Кадіївки Сергій Жевлаков, через сильні пориви вітру в Ірміному впало дерево на газопровід середнього тиску, унаслідок чого без газу залишилися 122 абоненти. 

Раніше повідомлялося, що окупований Первомайськ Луганської області залишився без води з 28 листопада

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті