У Первомайську закінчилася вода, а з нею й оптимізм окупантів: "мер" пророкує довгий ремонт і забір води із систем опалення

Окупований Первомайськ Луганської області залишився без води з 28 листопада. Про це, зробивши песимістичні прогнози, повідомив "мер" міста Сергій Колягін у своєму Телеграм-каналі.  

"Надходження води на центральний резервуар міста припинено сьогодні орієнтовно об 11:00", - написав Колягін. - Ми розраховуємо на професіоналізм співробітників ГУП ЛНР "Луганськвода" і ГУП ЛНР "РСК", який дозволить незабаром відновити надходження води на підвищувальні насосні, розташовані на нашій території. Але, з досвіду попередніх аналогічних аварій, на відновлення подачі води на ПНС знадобиться від 7 до 10 днів, після чого потрібно наповнити резервуар і, відповідно, після цього здійснити централізовану подачу води населенню".

Колягін підкреслив, що ситуація ускладнюється "у зв'язку з проходженням опалювального періоду, коли відсутність води незмінно призводить до несанкціонованого її розбору із систем опалення".

Крім того, "мер" зазначив таке: "Якщо раніше за відсутності централізованого водопостачання нам у цьому питанні допомагав територіальний підрозділ МНС, доставляючи на котельні до 100 тонн води на добу, то зараз ми можемо розраховувати тільки на ресурси муніципальних унітарних підприємств, спецтехніка яких зайнята на підвезення води населенню". 

Чому тепер відсутня допомога "територіального підрозділу МНС", Колягін не уточнив.

Раніше повідомлялося, що жителі окупованої Луганщини поскаржилися Пасічнику на відсутність опалення. Той "підігрів" їх нарадою.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті