Жителі окупованої Луганщини поскаржилися Пасічнику на відсутність опалення. Той "підігрів" їх нарадою

Мешканці окупованих населених пунктів Луганської області масово скаржаться ватажку "ЛНР" Леоніду Пасічнику на відсутність опалення в житловому секторі та соціальних установах. Тому Пасічник зібрав термінову "нараду" 3 листопада. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

"У зв'язку зі зверненнями мешканців республіки щодо готовності до опалювального сезону провів нараду з керівниками уряду республіки, профільного міністерства, усіх муніципальних утворень та представниками служби єдиного замовника і фонду розвитку територій", - написав Пасічник. 

Він наголосив, що "...найскладніша ситуація сьогодні залишається в Сєвєродонецькій агломерації" (так окупанти за радянською традицією називають міста Сєвєродонецьк, Рубіжне та Лисичанськ). 

Пасічник згадав, що "інфраструктура там майже повністю зруйнована під час бойових дій" і згадав, що "особливо багато проблем у Лисичанську". 

Населенню і путіну Пасічник вкотре набрехав, що "в Сєвєродонецьку житловий фонд готовий до зими на 63%, котельні - на 87%", а винними за відсутність тепла "призначив" місцевих колаборантів.

"Керівники муніципалітетів несуть персональну відповідальність за забезпечення подачі тепла в кожен будинок", - очікувано написав так званий "глава республіки".

Водночас раніше повідомлялося, що жителі Сєвєродонецька змушені восени приводити до ладу пошкоджені будинки самотужки, тому дахи багатоповерхівок іноді перекривають OSB-плитами.

Раніше також повідомлялося, що в "ЛНР" пообіцяли 12 жовтня розпочати опалювальний сезон у містах із центральним опаленням, яких в області практично немає.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті