В окупованому Первомайську на Луганщині стався "приліт" в районі промзони

Вибухи пролунали вранці 2 грудня в районі промислової зони в Первомайську на окупованій території Луганської області. Про це повідомила так звана "міська адміністрація" у Телеграмі.

За твердженням окупантів, нібито сьогодні ЗСУ "за допомогою західного озброєння" обстріляли один з промислових районів міста.

"Можна констатувати, що в такий спосіб "добивають" вцілілі виробничі потужності промислових підприємств, які наразі не працюють", - йдеться в повідомленні.

За попередніми даними, жертв і постраждалих серед мирного населення немає.

Як повідомлялося, на окупованій Луганщині понад 5 тис. абонентів п'ятий день залишаються без світла через негоду.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті