В окупованому Криму, Краснодарському краї та Білгородській області по телевізору раптово показали звернення Зеленського

Російські канали в окупованому Криму, Краснодарському краї та Білгородській області показали звернення президента Володимира Зеленського. Про це пише ТК "Обережно новини".

Ймовірно, йдеться про масовий злам сигналу.

Видання пише, що звернення українського лідера перервало звичайну телепрограму та його фрагмент був показаний в ефірі каналів ТВ-3, СТС, ТНТ та деяких інших.

Таким чином, жителі окупованого Криму та низки регіонів РФ змогли почути заяву Володимира Зеленського про неминуче повернення окупованих територій України під контроль ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті